All money – opinie, pożyczki i fatalna czcionka!All money getin bank

All money S.A. to znana firma, która co zaskakuje zbiera pozytywne informacje w Internecie. Szkoda, tylko że czcionka na ich stronie jest prawie niewidoczna i trzeba odziedziczyć w genach po dziadkach dobry wzrok, aby cokolwiek przeczytać.

Faktycznie, osobie decyzyjnej za taki wybór należy się „karny jeżyk”. Co z tego, że mamy do czynienia z poważną firmą z ogromnym kapitałem zakładowym, gdy taki element psuje jej pozytywny odbiór.

Wracając do All money, firma obecnie posiada już 15 oddziałów regionalnych tj. w Poznaniu, Białymstoku, Katowicach, Zabrzu, Bielsku-Białej, Bytomiu, Gdyni, Gdańsku, Szczecinie, Warszawie, Łodzi, Bełchatowie, Lublinie i Krakowie.

Znajdziemy ją również na Facebooku, gdzie możemy zadawać pytania i ocenić jakość obsługi. Nie wiemy, czy negatywne opinie też przechodzą, czy tak jak na 99% funpage są usuwane.

Oferta pożyczki All money

W przypadku All money mamy dwie propozycje pożyczki: standard i na PIT. W obydwóch przypadkach w pierwszej kolejności musimy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej lub udać się do wybranego w naszym mieście oddziału. Pozostawiając formularz na stronie powinniśmy poczekać na telefon kontaktowy od przedstawiciela firmy. Następną czynnością jest udanie się do placówki, gdzie zostanie zbadana nasza zdolność kredytowa.

Pożyczka na PIT w All Money różni się od standardowej tym, że oprócz dowodu osobistego pokazujemy nasz PIT za 2012, na podstawie którego zostanie dla nas przygotowana odpowiednia propozycja.

Co ciekawe na stronie nie ma żadnych dodatkowych informacji o kosztach pożyczki. To duży minus i dopiero na jednym z for kredytowych znaleźliśmy trochę więcej szczegółów.

Okazuje się, że All money S.A. pośredniczy w ofercie Getin Banku. Proponuje od 400 zł do 20 tys. zł  na okres od roku do pięciu lat.  Więcej szczegółów dowiemy się dopiero pod numerem telefonu lub w siedzibie firmy.

 

Oceń ten artykuł
  1. segurdo pisze:

    Działają dosyć szybko i bez ukrytych haczyków – tyle mogę z doświadczenia powiedzieć. A i też mieli różne promocje, przy okazji świąt, ostatnio przy okazji majówki, w niektórych miastach bony zakupowe dodawali.

Ostatnie komentarze:

Ja skorzystałem ponad miesiąc temu z chwilówki...
Pani Martyno, dziękuje za rzetelne przeanalizowan...
Zgadzam się, Zakra i Zakramini to porażka,Nie wi...
Strona jak strona, mi się podoba. Jak dla mnie to...
Pożyczka rzeczywiście ekspresowa,koszty wysokie....
Ja tylko słówko odnośnie firmy NETCREDIT. Pragn...
Uważam, że ta firma nie weryfikuje. Mój syn, z ...
Jeżeli chciałbym 3000 zł, na zakup samochodu, t...
Ja byłam zadowolona, polecam....
Też mi się stronka podoba, nie ma rażących cha...
Strona crediteo.pl korzysta z Cookies. Więcej :tutaj | Mapa Strony | Creative Commons | Polityka Prywatności