Incredit - pożyczki i opinie od Netcredit
  | Ranking Chwilówki | Vivus | Soho Credit | Provident

              

Firmy Pozabankowe

Lipiec 6th, 2013

Incredit – pożyczki i opinie od Netcreditincredit.pl

Na witrynę Incredit.pl trafiliśmy zupełnie przypadkowo, przeglądając prasę finansową. Od razu postawiliśmy sobie pytanie, po co Netcredit jeszcze jedna strona sprzedażowa? Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach.

 

Incredit, to klon dość znanej strony Netcredit.pl. Nawigacja, elementy składowe witryny są rozmieszczone identycznie. Widocznie, ktoś w Net Credit stwierdził, że warto korzystać już z gotowych rozwiązań.Co zatem wyróżnia Incredit?

Właściwie, to jedna różnica – czas spłaty pożyczki, który wynosi od miesiąca do nawet 2 lat. Z racji dłuższego kredytowania, większej ilości rat, pożyczka w Incredit jest wyższa, maksymalnie do 5 tys. złotych.

Incredit pożyczki

Tak jak w przypadku Netcredit, aby otrzymać zobowiązanie wybieramy interesującą nas kwotę (od 500 zł do 5 tys. zł) za pomocą suwaka. Wypełniamy formularz, pamiętając o tym, aby podawać prawidłowe dane osobowe. Osoby zadłużone lub mające opóźnienia ze spłatą wcześniejszych pożyczek (widniejące w BIG) otrzymają odmowę. Tak samo osoby, które
nie mają stałego źródła dochodu. Pamiętajmy, że w ramach przyznania pożyczki przystępujemy do obowiązkowego ubezpieczenia tzw. „Spokojna Spłata”. Za ten „spokój” zapłacimy obok prowizji najwięcej spłacając w ratach zadłużenie. Warto więc o tym pamiętać, za nim zdecydujemy się skorzystać z usług Incredit.

Nie bylibyśmy rzetelnym serwisem finansowym, gdybyśmy nie przedstawili przykładowy koszt pożyczki w Incredit. Przy kwocie 1000 zł, z terminem spłaty w ciągu sześciu miesięcy RRSO wynosi 89,23% (stan na 06-07-2013 r.). Koszty to przede wszystkim prowizja275,76 zł i ubezpieczenie 180,76 zł. Oddamy Incredit 1456 zł i 22 grosze. Czy to nam się opłaca? Sami Państwo musicie odpowiedzieć sobie na to pytanie.

przykładowa pożyczka w Incredit

Incredit upomnienie

Konsekwencje nie płacenia rat w terminie są następujące. Pożyczkodawca za każde upomnienie telefoniczne, czy e-mailowe (tzw. monity) dolicza nam do sumy pożyczki dodatkową kwotę pieniędzy w wysokości 15 zł, ponadto odsetki za każdy dzień zwłoki. Oprócz monitów, powinniśmy liczyć się z wezwaniem do zapłaty, która obciąży nas o kolejne 25 złotych.

Nie trudno zrozumieć, że unikanie płacenia, może nas doprowadzić do jeszcze większego zadłużenia. Zawsze w takim razie powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jesteśmy spłacić pożyczkę.

Incredit opinie

Nowa usługa firmy Net Credit, jeszcze nie została skomentowana przez Internautów. Nie ma co się dziwić, my również nie dawno o niej usłyszeliśmy. Na dzień pisania artykułu, brakuje opinii o Incredit. Gdy to się zmieni, z pewnością uaktualnimy niniejszy wpis.

  1. Arek

    ja korzystałem z ich pożyczki, byłem bardzo zadowolony! Pieniądze otrzymałem po 15 minutach-tak jak obiecują! trochę spóźniałem się ze spłatą pożyczki, dzwonili do mnie w tej sprawie ale nie naliczyli mi kosztów za wykonywane telefony do mnie! dla mnie ta firma jest ok! Wcześniej korzystałem również z oferty Net Credit, też było wszystko ok!


  2. Adam

    Są tańsze i lepsze firmy. Miałem kiedys chwilowe problemy ze spłatą w netcredit, naliczyli mi duże kary, nie polecam, konkrencja np vivus jest o poziom wyżejDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>